kontakt

Umeå
Östra Strandgatan 24
903 33Umeå
090-171880
info@mana.se
Thomas Bandling
Koncernchef, VD Umeå
090-171888
thomas.bandling@mana.se
Krister Johansson
Affärschef
090-171882
krister.johansson@mana.se
Visa alla medarbetare
Tobias Walleskog
Key Account Manager
Projektledare
090-171890
tobias.walleskog@mana.se
Björn Alenius
Projektledare
090-171886
bjorn.alenius@mana.se
Erik Ådén
Specialist VVS/energi, Besiktningsman
090-171883
erik.aden@mana.se
Victor Pettersson
Projektledare
090-171881
victor.pettersson@mana.se
Niklas Åkerström
Biträdande Projektledare VVS
Projektör v & VS
090-171884
niklas.akerstrom@mana.se
Anna Lidman
Biträdande Projektledare, Projektör A och K
090-171885
anna.lidman@mana.se
Anna Bandling
Ekonomiansvarig
Marknadsansvarig
090-171887
anna.bandling@mana.se
Skellefteå
Kanalgatan 77
931 34 Skellefteå
0910-702850
info@mana.se
Hans Wiklund
Projektör A och K
0910-702852
hans.wiklund@mana.se
Johan Ignberg
Arkitektingenjör, Biträdande Projektledare
0910-702853
johan.ignberg@mana.se
Visa alla medarbetare
No items found.